O nas

Willa Arkadia to wyjątkowe połączenie wygody, gościnności, domowej kuchni i przyjaznej atmosfery. Jest to przede wszystkim urokliwe miejsce, położone w malowniczej okolicy w bliskiej odległości od Szczecina. W pobliżu hotelu znajdują się tereny zielone: przepiękne dzikie pola, lasy, dodające uroku i świeżości temu miejscu. Szczególnie pięknie jest tu latem oraz wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, jednak jesienna i zimowa pora to także doskonały czas na odpoczynek w naszym ośrodku.

Od 12 lat w tym miejscu działaliśmy jako obiekt hotelowo-turystyczny, dopasowujący się indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Cieszymy się nienaganną opinią, którą wystawiają nam nasi zawsze zadowoleni klienci. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, a spełnienie Państwa życzeń i indywidualnych potrzeb będzie dla nas priorytetem i jednocześnie największą przyjemnością.

Ogród o który bardzo dbamy, o powierzchni 2000m2 to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów jak i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Bezpłatny strzeżony parking daje naszym gościom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa odnalazł w naszym Zajeździe chwile przyjemności i miał okazję odpowiednio się zrelaksować i odpocząć.